Contactgegevens

Wilt u contact opnemen met iemand bij Hagemans? Hieronder ziet u wie u kunt benaderen – en waarvoor.

  • Postadres
  • Postbus 474
  • 6500 AL Nijmegen
hagemans kaart
  • Simon Ruijs manager klant & techniek sruijs@hagemans.nl

    Projectgebonden verbinder, datasturing

  • Brechje Lubse manager markt & ontwikkeling blubse@hagemans.nl

    Projectongebonden verbinder, ketensamenwerking

  • Monique van Elzakker personeelsfunctionaris mvanelzakker@hagemans.nl

    Sleutelfiguur voor onze mensen

  • Marcel Moors manager realisatie mmoors@hagemans.nl

    Aanvoerder projectleiders, (keten)inkoop & kwaliteit

  • Mario van den Akker projectleider mvandenakker@hagemans.nl
  • Ton Bosman projectleider tbosman@hagemans.nl
  • Jeroen Brinkerink projectleider jbrinkerink@hagemans.nl
  • Dennis Haman projectleider dhaman@hagemans.nl
  • Hendrik van Kan projectleider hvankan@hagemans.nl
  • Wouter Pieterse projectleider wpieterse@hagemans.nl
  • Han Peters manager financiële & facilitaire zaken hpeters@hagemans.nl

    ICT, Financiën & Facilitair

  • Huig van Ieperen relatiemanager hvanieperen@hagemans.nl

    Relatiemanagement Midden- en West-Nederland

  • Rob Hagemans directeur rhagemans@hagemans.nl

    Organisatie, strategie & beleid

  • Carel Hagemans directie chagemans@hagemans.nl

    Relatiemanagement, coach & ketensamenwerking