Klantteam Groen Wonen Vlist

Wouter Pieterse

Projectmanager wpieterse@hagemans.nl

Geberta Epskamp

Bewonersbegeleider gepskamp@hagemans.nl

Bas van Doorn

Uitvoerder bvandoorn@hagemans.nl

Klantteam Leven in Lankforst

Leven in Lankforst is een combinatie van Hagemans en KlokGroep. Naast Ton zijn de contactpersonen van KlokGroep:

Wesley Janssen – realisatiemanager
Tom van Suilen – projectleider

Ton Bosman

Productmanager Groot Onderhoud tbosman@hagemans.nl

Klantteam KleurrijkWonen

Wouter Pieterse

Projectmanager wpieterse@hagemans.nl

Sietze Geurtsen

Projectcoördinator sgeurtsen@hagemans.nl

Luuk Janssen

Projectcoördinator ljanssen@hagemans.nl

Astrid de Raad

Bewonersbegeleider aderaad@hagemans.nl

Dave van der Weerden

Teamleider Glas- en Schilderwerken dvanderweerden@hagemans.nl

Klantteam Mitros

Mario van den Akker

Projectmanager mvandenakker@hagemans.nl

Annemiek van Bellen

Projectcoördinator avanbellen@hagemans.nl

Chantal Koopman

Projectcoördinator ckoopman@hagemans.nl

Geberta Epskamp

Bewonersbegeleider gepskamp@hagemans.nl

John Antonacci

Uitvoerder jantonacci@hagemans.nl

Klantteam Poort6

Dennis Haman

Projectmanager dhaman@hagemans.nl

Frans Maalsen

Projectcoördinator fmaalsen@hagemans.nl

Sem Kooiman

Projectcoördinator skooiman@hagemans.nl

Kitty Visser

Bewonerscommunicatie bewoners@hagemans.nl

Jasper Gerritsen

Teamleider jgerritsen@hagemans.nl

Wout Schoots

Teamleider wschoots@hagemans.nl

Klantteam Portaal

Dennis Haman

Projectmanager dhaman@hagemans.nl

Cheyenne Sakoetoe

Projectcoördinator csakoetoe@hagemans.nl

Geberta Epskamp

Bewonersbegeleider gepskamp@hagemans.nl

Asen Nikolov

Teamleider Glas- en Schilderwerken anikolov@hagemans.nl

Kees Molenwijk

Bewonersbegeleider kmolenwijk@hagemans.nl